CRCW060313K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060313K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313664
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS