CRCW0603137RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603137RFKEAHP
JLCPCB Part #
C3932222
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS