CRCW0603120RJNEA
MFR.Part #
CRCW0603120RJNEA
JLCPCB Part #
C844522
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS