CRCW0603113RFKTB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0603113RFKTB
JLCPCB Part #
C4329040
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount