CRCW060310K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060310K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C2077697
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS