CRCW060310K0FKTB
MFR.Part #
CRCW060310K0FKTB
JLCPCB Part #
C3961984
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount