CRCW0603100MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0603100MJPEAHR
JLCPCB Part #
C844317
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS