CRCW04029K31FKED
MFR.Part #
CRCW04029K31FKED
JLCPCB Part #
C3008837
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS