CRCW04028R66FKTD
MFR.Part #
CRCW04028R66FKTD
JLCPCB Part #
C4003358
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount