CRCW04028K25FKTD
MFR.Part #
CRCW04028K25FKTD
JLCPCB Part #
C4073160
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount