CRCW040278K7FKTD
MFR.Part #
CRCW040278K7FKTD
JLCPCB Part #
C4006035
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount