CRCW0402768KFKED
MFR.Part #
CRCW0402768KFKED
JLCPCB Part #
C4206258
Description
-55℃~+155℃ 63mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS