CRCW04026R81FKTD
MFR.Part #
CRCW04026R81FKTD
JLCPCB Part #
C4056526
Description
-55℃~+155℃ 6.81Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount