CRCW0402698RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402698RFKTD
JLCPCB Part #
C4286300
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount