CRCW040268K0FKTD
MFR.Part #
CRCW040268K0FKTD
JLCPCB Part #
C4318565
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount