CRCW0402619KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402619KFKTD
JLCPCB Part #
C4042850
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount