CRCW04025K76FKED
MFR.Part #
CRCW04025K76FKED
JLCPCB Part #
C2091613
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS