CRCW04025K60FKTD
MFR.Part #
CRCW04025K60FKTD
JLCPCB Part #
C4347858
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount