CRCW04025K49FKTD
MFR.Part #
CRCW04025K49FKTD
JLCPCB Part #
C1854709
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount