CRCW04025K49FKEDHP
MFR.Part #
CRCW04025K49FKEDHP
JLCPCB Part #
C4035798
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS