CRCW04025K10JNED
MFR.Part #
CRCW04025K10JNED
JLCPCB Part #
C482289
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS