CRCW0402549KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402549KFKTD
JLCPCB Part #
C3927102
Description
-55℃~+155℃ 549kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount