CRCW0402536KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402536KFKTD
JLCPCB Part #
C3959930
Description
-55℃~+155℃ 536kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount