CRCW040251K1FKTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW040251K1FKTD
JLCPCB Part #
C4238700
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount