CRCW0402510RJNED
MFR.Part #
CRCW0402510RJNED
JLCPCB Part #
C482201
Description
-55℃~+155℃ 50V 510Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS