CRCW04024M32FKTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW04024M32FKTD
JLCPCB Part #
C3941200
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 4.32MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount