CRCW04024K42FKEDHP
MFR.Part #
CRCW04024K42FKEDHP
JLCPCB Part #
C3955121
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS