CRCW0402453KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402453KFKTD
JLCPCB Part #
C4350056
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount