CRCW040240R2FKED
MFR.Part #
CRCW040240R2FKED
JLCPCB Part #
C3151635
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS