CRCW04023M57FKTD
MFR.Part #
CRCW04023M57FKTD
JLCPCB Part #
C4226819
Description
-55℃~+155℃ 3.57MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount