CRCW04023K83FKTD
MFR.Part #
CRCW04023K83FKTD
JLCPCB Part #
C4160633
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount