CRCW040236K0JNEDHP
MFR.Part #
CRCW040236K0JNEDHP
JLCPCB Part #
C3951502
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS