CRCW040234R8FKTD
MFR.Part #
CRCW040234R8FKTD
JLCPCB Part #
C4275810
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount