CRCW040234K8FKEDHP
MFR.Part #
CRCW040234K8FKEDHP
JLCPCB Part #
C4244318
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS