CRCW040234K0FKTD
MFR.Part #
CRCW040234K0FKTD
JLCPCB Part #
C4105416
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount