CRCW0402294RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402294RFKTD
JLCPCB Part #
C4203052
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount