CRCW040226K1DKEDP
MFR.Part #
CRCW040226K1DKEDP
JLCPCB Part #
C4216228
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS