CRCW040224K9FKED
MFR.Part #
CRCW040224K9FKED
JLCPCB Part #
C482113
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS