CRCW0402243KFKTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0402243KFKTD
JLCPCB Part #
C4046348
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount