CRCW040223K2FHEDP
MFR.Part #
CRCW040223K2FHEDP
JLCPCB Part #
C4338756
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS