CRCW040222K0JNEDIF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW040222K0JNEDIF
JLCPCB Part #
C4173971
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS