CRCW04021K80JNEE
MFR.Part #
CRCW04021K80JNEE
JLCPCB Part #
C4012665
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS