CRCW04021K74FHEDP
MFR.Part #
CRCW04021K74FHEDP
JLCPCB Part #
C4063808
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS