CRCW04021K65FKTD
MFR.Part #
CRCW04021K65FKTD
JLCPCB Part #
C3969763
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount