CRCW040219R1FKTD
MFR.Part #
CRCW040219R1FKTD
JLCPCB Part #
C3953655
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount