CRCW0402180RJNEDIF
MFR.Part #
CRCW0402180RJNEDIF
JLCPCB Part #
C4087481
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS