CRCW040217K8FKTD
MFR.Part #
CRCW040217K8FKTD
JLCPCB Part #
C4118352
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount