CRCW0402178KDKEDP
MFR.Part #
CRCW0402178KDKEDP
JLCPCB Part #
C3942298
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS