CRCW040216K5FKTD
MFR.Part #
CRCW040216K5FKTD
JLCPCB Part #
C4321495
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount