CRCW040215K0JNED
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW040215K0JNED
JLCPCB Part #
C71612
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS